Autofolie BRUXSAFOL

Okenní fólie nejvyšší kvality.

Autofolie BRUXSAFOL jsou kvalitním výběrem péče pro Vaše auto. Jedná se o autofolie s atestem pro celou EU pro protisluneční, bezpečnostní i Colorchange použití.

Široký výběr BRUXSAFOL

Od neutrální šedé přes bronzovou až po novou zelenou, v současné době již cca 40 typů autofólií na skladě. Vyberte si typ folie optimální přesně pro Vás a Váš vůz. Nabízíme instalaci fólií protislunečních, termoizolačních, bezpečnostních, kombinovaných i colorchange folií autolaků.

Kombinované fólie BRUXSAFOL

BRUXSAFOL nabízí spojení bezpečnostních a protislunečních vlastností v jedné fólii. Nyní nabízíme fólie, které zároveň chrání proti rozbití skla a přitom zamezují průniku světla a tepla.

Vyšší kvalita díky SPUTTERINGU

BRUXSAFOL již při výběru polyesterů pro výrobu fólie se dbá na to, aby použité materiály měly ty nejlepší optické a technické vlastnosti. BRUXSAFOL používá k pokovování fólií výlučně technologii sputtering. Molekuly kovů jsou jednotlivě "nastřelovány" do nosného polyesteru. Sputterovaná fóllie má absolutně stejnoměrný povrch neoddělitelně spojený s polyestrem, zatímco vady na povrchu napařované fólie následně vyúsťují v optické kazy, rozvrstvování a oxidaci.

UV-ABSORBER obsažený přímo v lepidle

UV-ABSORBER obsažený přímo v lepidle zajišťuje ochranu vlastního polyesteru. Lepicí systém PS. garantuje vysokou pevnost a v chladných evropských klimatických podmínkách se rychle aktivuje a vysychá. Kvalitní vrstva proti poškrábání - zajišťuje dlouhodobě dokonalou viditelnost.

Atestace

Fólie BRUXSAFOL jsou atestovány v ČR a státech EU.

Praha, Ústí nad Orlicí

Volejte: +420 603 461 774

folie.hubalek@centrum.cz

Jaká je cena pro Váš vůz?

montáž zadního skla

výběr autofolií